مباسافت


+ ارسال و دريافت ايميل به صورت آف لاين

     همان طور که می دانید با استفاده از نرم افزار Outlook Express که به صورت خودکار همراه با نصب سیستم عامل ویندوز اکس پی ایجاد می شود و نرم افزار Outlook که در بسته ی نرم افزار آفیس شرکت مایکروسافت قرار دارد شما می توانید ای میل های خود را به صورت آف لاین ارسال و دریافت نمایید.

     جهت استفاده از این سرویس رایگان که توسط سرویس دهنده های ایمیل ارائه می شود به نکات ذیل توجه نمایید:

     Gmail - ابتدا باید این سرویس را که POP3 نام دارد در سرویس پست الکترونیک خود فعال نمایید، (مشاهده ی راهنمایی). جهت راه اندازی POP3 در Outlook 2003 به این صفحه مراجعه نمایید، (راهنمای تنظیمات). در صورتی که از سایر نرم افزار ها استفاده می نمایید به این صفحه مراجعه کنید. (راهنمای تنظیمات سایر نرم افزار ها).

     Hotmail - این سرویس هم که به تازگی حجم ایمیل خود را به 1 گیگابایت افزایش داده است نیز باید فعال کنید. پس از فعال نمودن به این صفحه مراجعه نمایید. (دانلود نرم افزار و راهنمای تنظیمات).

     Yahoo - اما شرکت یاهو این سرویس را از حالت رایگان خارج نمود اما شما می توانید با استفاده از نرم افزار Yahoo! Pops از این سرویس به صورت رایگان استفاده نمایید. ابتدا نرم افزار فوق را دانلود نمایید،(دانلود). سپس صفحه ی تنظیمات مخصوص Outlook را مشاهده نمایید، (راهنمای تنظیمات). اگر هم از سایر نرم افزار ها استفاده می کنید به این صفحه مراجعه کنید، (راهنمای تنظیمات سایر نرم افزار ها).

--------------------

اطلاعات بیشتر >> POP3 - SMTP - IMAP

منبع: MOBASOFT

نویسنده : ; ساعت ۳:۳٢ ‎ب.ظ ; ٢٩ آبان ۱۳۸٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ بدون شرح !!

۱- در ويندوز 9x-ME-XP فلدری با نام های زير نمی توانيد درست کنيد:

LPT0-LPT1-LPT2-LPT3-LPT4-LPT5-LPT6-LPT7-LPT8-LPT9-CON-COM0-COM1-COM2-COM3-COM4-COM5-COM6-COM7-COM8-COM9-PRN-AUX-CLOCK$-NUL

     ۲- اگر خواستيد از شکلک های جالب ويندوز استفاده کنيد٬ نام فلدر را به صورت کامل پاک نمایید، سپس با استفاده از کلید های Alt+1 - Alt+2 ... Alt+31 می توانيد شکلک مورد علاقه ی خود را استفاده کنيد.

     ۳- اگر هم خواستيد فلدری بدون نام درست کنيد٬ نام فلدر را کاملا پاک کنيد کليد Alt را نگاه داريد و عدد ۰۱۶۰ را بزنيد. سپس Alt را رها کرده و Enter را بزنيد.

     ۴- در نرم افزار Windows Media Player با استفاده از کليد های ترکيبی Ctrl+I می توانيد از فيلم در حال پخش عکس بگيريد.

     ۵- در نرم افزار Windows Media Player با استفاده از کليد های ترکيبی Shift + کليد جلو و عقب در چهار جهت اصلی می توانيد فيلم را از روی تصوير عقب و جلو نمايييد.

     ۶- در نرم افزار Internet Explorer جهت باز شدن لينک در يک صفحه ی جديد کليد Shift را نگاه داشته و سپس کليک کنيد.

     ۷- در نرم افزار Internet Explorer جهت بزرگ نمودن صفحه (Full Screen) می توانيد از کليد F11 استفاده نماييد.

     ۸- در نرم افزار Internet Explorer می توانيد سايت هايی را انتخاب کنيد و بوسيله ی اين نرم افزار به طور اتوماتيک آن سايت ها را به روز نموده و مشاهده نماييد. از منوی Tools بر روی Synchronize کليک کنيد تنظيمات را انجام دهيد سايت مورد نظر را انتخاب کنيد و شروع.

     ۹- در سيستم عامل ويندوز شما می توانيد با استفاده از کليد های ترکيبی Alt+Tab بين پنجره های نوار وظيفه حرکت کنيد. 

     ۱۰- در نرم افزار Yahoo! Messenger کليد های Shift+Enter می ره خط بعد (يعنی پايين).

     ۱۱- در نرم افزار Yahoo! Messenger با استفاده از کليد های بالا و پايين در چهار کليد اصلی می توانيد نوشته های قبلی خود را که ارسال کرده ايد مشاهده نماييد.

     ۱۲- در نرم افزار Yahoo! Messenger جهت شناسايی افراد خاموش (Invisible) به اين لينک مراجعه کنيد.

     ۱۳- بسته بندی اصلی بسيار زيبای Windows Vista & Office 2007 از طرف شرکت مايکروسافت >> مشاهده

منبع: MOBASOFT

نویسنده : ; ساعت ٩:٢۸ ‎ق.ظ ; ۱۱ آبان ۱۳۸٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک