مباسافت


معرفی سايت (۷)

    رجا - این سایت متعلق به شرکت راه آهن ایران می باشد. که در آن می توانید از حرکت قطارها و بلیط های موجود برای مسیر مورد نظر شما در روزهای آینده همراه با ساعت و تعداد آن ها مطلع شوید. از دیگر خدمات این سایت به تهییه ی بلیط به صورت آنلاین می توان اشاره کرد که برای این کار نیاز به کارت اعتباری یکی از بانک های پارسیان یا سامان دارید.

     Delicious - در این سایت شما می توانید از سایت های مورد علاقه ی دیگران مطلع شوید و همچنین سایت های مورد علاقه ی خودتان را به دیگران معرفی کنید. به گونه ای می توان به عنوان ویژگی Favorites برای مرورگر ها اشاره نمود که به صورت همگانی در یک سایت با دسته بندی موضوعی جمع آوری شده است.

     Meebo - در این سایت که تازه تأسیس است و در نسخه ی آزمایشی به سر می برد شما می توانید از طریق یک صفحه به چهار مسنجر: AOL - MSN - YAHOO! - GTALK وصل شوید و با دوستان خود چت کنید. البته تا هم اکنون هیچ گونه تضمینی جهت مطمئن بودن و اعتبار این سایت از طرف شرکت های مربوطه ارائه نشده است. نحوه ی عملکرد این سایت تا حدودی مانند نرم افزار Trillian می باشد که همزمان می توانید با چند مسنجر وارد شوید.

     Tiny Video - شرکت Photobucket فعالیت های رایگان خود را گستره نموده و پس از ارائه ی سرویس Tinypic (برای آپ لود عکس)، Tinyurl (برای کوتاه نمودن آدرس های طولانی) هم اکنون سرویس آپ لود فایل های ویدئویی را ارائه نموده است. شما می توانید با ورود به این سایت فایل های ویدئویی خود را به صورت رایگان در اینترنت آپ لود نمایید.

     بازی رایانه - این سایت متعلق به مجله ی بازی رایانه است که مجله ای تخصصی و کامل در زمینه ی بازی های کامپیوتری و ویدئویی است. از جمله قسمت های این سایت می توان به مرور بازی ها، تازه های فناوری بازی ها، مقاله های آموزشی، ترفند های بازی ها، تالار گفت و گو اشاره نمود.

     آستان قدس رضوی - این سایت متعلق به آستان قدس رضوی در شهر خراسان می باشد. شما با ورود به این سایت می توانید از راه دور حرم امام رضا(ع) را زیارت نمایید. عکس و فیلم های مربوطه را مشاهده نمایید. با خود سازمان آشنا شوید، اطلاعات بیشتر درباره ی حرم، مناسبت ها، بانک صوت از دیگر قسمت های این سایت می باشد. همچنین این سایت به سه زبان فارسی، انگلیسی، عربی می باشد.

منبع: وین بتا - ماهنامه ی کاربر - MOBASOFT

  
نویسنده : ; ساعت ٦:۱۳ ‎ب.ظ روز ٢۳ اسفند ۱۳۸٤
تگ ها :
comment نظرات ()