مباسافت


شناسايی افراد خاموش (Invisible) در ياهو مسنجر

 Buddy Check به کمک نرم افزار کم حجم Buddy Check به طور آسان می توانيد افرادی را که در ليست ياهو مسنجر شما آن هستند و خود را خاموش (Invisible) نشان می دهند را شناسايی کنيد. پس از دانلود نرم افزار از لينک زير با حجم ۳۲۶ کيلوبايت آن را نصب و اجرا نماييد. طريقه ی ثبت نرم افزار توضيح داده شده است. لطفا آن را بخوانيد٬ چون روش خاصی دارد. 

     بر روی OK کليک کنيد. صفحه ی اصلی برنامه نمايان می شود. در منوی بالا بر روی گزينه ی Accounts کليک کنيد و سپس بر روی Add/Edit. حالا بر روی Add کليک کنيد و آی دی خود و کلمه ی عبور آن را وارد و تأييد کنيد. مجددا بر روی Accounts کليک کنيد و Connect را انتخاب کنيد. پيغامی نشان می دهد که از شما می پرسد تمامی افرادی را که در ليست شما هستند وارد کند يا نه و شما با تأييد اين پيغام تمام افراد را در ليست وارد می کنيد.

Buddy Check

     به همين ترتيب می توانيد در صورتی که از چند آی دی استفاده می کنيد آن ها را هم وارد کنيد.جهت تعيين مدت زمانی که نرم افزار وضعيت افراد را چک کند٬ شما می توانيد از منوی بالا بر روی File و سپس Perfences کليک کنيد. از منوی ظاهر شده چک باکس هشتم (Check Every) را بيابيد و زمان مورد نظر را بر حسب دقيقه وارد کنيد.

     Warning اين نرم افزار توسط ويژه نامه ی کليک شماره ی ۹۵ متعلق به روزنامه ی جام جم به شماره ی ۱۷۲۸ در مورخه ی ۰۷/۰۳/۸۵ معرفی شده است و هر گونه عواقب ناشی از استفاده ی اين نرم افزار بر عهده ی اين ويژه نامه است.

     **مهم: جهت ثبت دائمی برنامه (Register) ابتدا کرک را دانلود نماييد و در فلدری که اين نرم افزار را نصب کرده ايد کرک را کپی کنيد. پيغامی نمايان می شود که فايل موجود است شما بر روی "Yes" کليک کنيد. سپس نرم افزار را اجرا نموده و بر روی "Register" کليک نماييد. سپس نام و شماره سريال زير را وارد کنيد.    

سايت اصلی / لينک مستقيم دانلود / کرک / شماره سریال

منبع: ویژه نامه ی کلیک از روزنامه ی جام جم

  
نویسنده : ; ساعت ۱:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱٠ خرداد ۱۳۸٥
تگ ها :
comment نظرات ()