مباسافت


انتقال وجه اینترنتی از بانک صادرات ایران به کلیه بانک های کشور

بانک صادرات ایران     بانک صادرات ایران به عنوان اولین بانک کشور سیستم انتقال وجه اینترنتی به کلیه بانک های کشور را راه اندازی نمود. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران در راستای جوابگویی به انتظارات مشتریان، تامین رفاه، جلب رضایتمندی و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه آنان، سیستم انتقال وجه اینترنتی از بانک صادرات به کلیه بانک های کشور امکانپذیر شده است.

     بر اساس این گزارش کلیه مشتریان سرویس بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران می توانند با ورود به بخش عملیات حساب سایت بانکداری اینترنتی و انتخاب گزینه انتقال وجه بین بانکی (ساتنا) راسا و بصورت آن لاین تا سقف 60 میلیون ریال نسبت به انتقال وجه به حساب های مشتریان کلیه بانک های کشور اقدام و از این خدمت نوین بهره مند گردند.

     گفتنی است متقاضیان استفاده از این خدمت نوین می بایست به سایت بانک صادرات ایران به آدرس www.bsi.ir مراجعه نمایند و پس از تکمیل فرم عضویت بخش بانکداری اینترنتی و دریافت دستگاه رمز ساز (OTP) قادر خواهند بود از خدمات متنوع سیستم بانک داری اینترنتی شامل: انتقال وجه به حساب های بانک صادرات و کلیه حساب های بانک های کشور، پرداخت قبوض، تعیین مبلغ چک و مشاهده صورتحساب استفاده نمایند.

منبع: روابط عمومی بانک صادرات ایران

  
نویسنده : ; ساعت ٦:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱ خرداد ۱۳۸۸
comment نظرات ()