معرفی نرم افزار (۱۱)

     Registry Mechanic 6.0 - این نرم افزار از قدرتمند ترین ابزار جهت شناسایی ایرادهای نرم افزار موجود در سیستم عامل ویندوز علی الخصوص رجیستری می باشد. تمامی فایل های اضافه ی بیهوده، فایل های به جا مانده از برنامه ها و ... را در مدت زمان کوتاهی شناسایی و تعمیر می نماید. ترجیحا پیشنهاد می گردد که نرم افزار را آپ دیت ننمایید. چون ممکن است که اطلاعات ثبت شناسایی شده و شما را از کار با نرم افزار باز دارد !!

سایت اصلی / حجم: ۴.۶۴ مگابایت / دانلود / شماره سريال

 

     Clone CD 5.2.9.1 - نرم افزاری قدرتمند، ساده و بسیار کاربردی جهت کپی سی دی. با استفاده از این نرم افزار به جرأت می توان گفت شما به اطلاعات موجود بر روی بیتشر (تمامی) سی دی های خراب خود دست خواهید یافت. تنها کافی است که با استفاده از این نرم افزار یک Image از سی دی خراب بگیرید و سپس فایل Image را با استفاده از نرم افزار IsoBuster گشوده و به فایل های خود دست یابید.

سایت اصلی / حجم: ۲.۴۴ مگابایت / دانلود / کرک

 

     ویروس جدید یاهو مسنجر (W32/YahLover.worm) - شاید نرم افزار یاهو مسنجر شما هم به ویروس جدیدی که به سرعت در بین دارندگان این نرم افزار که از نان شب واجب تر است !! هم آلوده شده باشد. تنها کافی است از نرم افزار یاهو مسنجر خود به طور کامل خارج شوید، صفحات اینترنت خود را نیز ببندید، فایل زیر را دانلود نموده و سپس آن را اجرا نمایید. و دستورات نرم افزار را عمل کنید.

حجم: ۴ کیلوبایت / دانلود / رایگان

 

     Timed Shutdown 0.5 - شاید شما هم بخواهید در مدت زمان خاصی سیستم خود را خاموش نمایید یا هنگامی که عملیات پردازش نرم افزاری خاص تمام شد سیستم عامل خاموش شود یا هنگامی که ارتباط شما با اینترنت قطع شد سیستم شما خاموش شود. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار این خواست ها را اجرا نمایید.

حجم:  ۱.۹۴ مگابایت / دانلود / رایگان

 

     Kaspersky Internet Security 6.0 - بسته ی امنیتی مشهوری که در رده بندی سایت Top 10 پس از نرم افزار BitDefender رتبه ی دوم را کسب کرد. این بسته شامل: AntiVirus - AntiHacker - AntiSpam - AntiSpyware - AntiRegHack - AntiMailHack می باشد.

سایت اصلی / حجم: ۲۲.۱ مگابایت / دانلود / اطلاعات ثبت نرم افزار / مشاهده ی مقایسه ی نرم افزار های امنیتی

 

     Opera 9.1 - مرورگری سریع، کم حجم و با محیط کاربری بسیار آسان که در سایت Top 10 توانست رتبه ی نخست را کسب نماید و پس از آن اینترنت اکسپلورر در جایگاه دوم قرار گرفت و مرورگ فایرفاکس نیز در جایگاه سوم.

سایت اصلی / حجم: ۶.۲۷ مگابایت / دانلود / رایگان / مشاهده ی مقایسه ی مرورگر ها

 

     WinRAR 3.61 - نرم افزاری قدرتمند و مشهور و کاربری آسان که شما را قادر می سازد تا اکثر فایل های فشرده مانند: rar,zip,bat را گشوده و یا به صورت فشرده در آورید.

سایت اصلی / حجم: ۰.۹۸ مگابایت / دانلود / کرک

 

     Ad-Aware SE Personal 1.06 - نرم افزاری بسیار کاربردی جهت شناسایی و حذف فایل های جاسوسی و تبلیغاتی که ایجاد مزاحمت می کنند. البته تعداد بسیار زیادی از کاربران اینترنت با این نرم افزار آشنا نیستند و یا از آن استفاده نکرده اند. تنها کافی است آن را نصب نمایید و استفاده کنید تا مشاهده کنید چه تعداد فایل های مخرب و خطرناک بر روی سیستم عامل شما وجود دارند. نکته ای که باید به آن اشاره نمود این است که حتما هفته ای یک بار آن را به روز نمایید و دیگر اینکه در هنگام شروع اسکن از منوی موجود Perform full system scan را انتخاب نموده و سپس شروع به اسکن نمایید.

سایت اصلی نرم افزار / حجم: ۲.۷۲ مگابایت / اعتبار: رایگان / دانلود

منبع: MOBASOFT

/ 0 نظر / 9 بازدید