معرفی نرم افزار (۶)

   Recover My Files 3.92 - این نرم افزار یکی از مشهور ترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات می باشد. هارد دیسک شما را جست و جو می کند و فایل های از دست رفته و در بعضی موارد فرمت شده را هم بازیابی می کند. حتی شما می توانيد تعيين کنيد چه فايل هايی با چه پسوندهايی و در چه زمانی که پاک شده اند بازيابی شوند.

Recover My Files

Publisher: GetData

Size: 4.49 MB

Download

License:

Name: Mark D Price

Serial: MM6NBN-JPR1W4-ZG7U1E-QT0MHH-AFW0H8-1K0K6F-4T2DG4-51WWVY

     Google Desktop 3 - از سری مجموعه نرم افزار کمکی برای کاربران اینترنت به خصوص سیستم عامل ویندوز می باشد. این نسخه ی جدید می باشد و چهار ویژگی جدید به آن افزوده شده است. از جمله امکانات آن می توان به این موارد اشاره نمود: ارسال و دریافت ایمیل در جی میل - خواندن جدید ترین اخبار در زمینه ی مورد علاقه ی شما - اشتراک گذاری فایل و عکس با دوستان خود - آخرین تغییرات سهام و بورس جهانی - مشاهده و شنیدین ویدئو کلیپ و موسیقی های مورد علاقه و رتبه بندی شده ی مشهور - نقشه و اطالعات شهری - جست و جوی همزمان در اینترنت و سیستم عامل شما - یاد آوری کارهای روزانه - آگاهی از وضعیت سخت اقزاری سیستم عامل خود.

Google Desktop

Publisher: Google

Size: 1.54 MB

Download

License: FREE

     FastStone Image Viewer 2.3 - از این نرم افزار می توانید جهت مشاهده، تبدیل، ویرایش، فشرده سازی و ارسال عکس های مورد علاقه ی خود استفاده نمایید. با توجه به حجم کم آن ویژگی های مفید و کاربردی دارد. همچنین زوم با کیفیت بالا و نمایش تصاویر به صورت Slide Show همراه با 150 افکت گوناگون و به صورت موزیکال از دیگر ویژگی های این نرم افزار است.کارکرد با این نرم افزار بسیار آسان است و نیاز به هیچ دانش تخصصی ندارد.

FastStone Image Viewer

Publisher: FastStone

Size: 2.85 MB

Download

License: FREE

     Power MP3 Cutter Joiner 1.10 - نرم افزاری بسیار ساده و پر کاربرد. بوسیله ی این نرم افزار شما می توانید فایل های موسیقی خود را با فرمت های: MP3, WAV, WMA and OGG  پخش کنید و آن ها را ویرایش کنید. یعنی می توانید قسمتی از یک آهنگ را برداشته و با یک آهنگ دیگر ترکیب کنید. در اصطلاح عملیات جداسازی و ترکیب سازی یک آهنگ را می توانید انجام دهید. محیط کاری نرم افزار بسیار ساده و معمولی می باشد.

Power MP3 Cutter Joiner

Publisher: Segasoft

Size: 2.73 MB

Download

License:

Name: JAGD38-jowBN3K

Serial: 482287020

منبع: MOBASOFT

/ 0 نظر / 7 بازدید