نسخه ی نهايی Internet Explorer 7 عرضه شد

     Internet Explorer 7 Logoنسخه ی نهايی مرورگر اينترنت اکسپلورر ۷ (Internet Explorer 7) در تاريخ ۱۸ اکتبر ۲۰۰۶ رسما از طرف شرکت مايکروسافت معرفی شد.

     حد اقل سيستم مورد نياز جهت نصب اين مرورگر به شرح زير می باشد:

  • Windows XP Service Pack 2 (SP2)
    Windows XP Professional x64 Edition
    Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1)

     جهت مشاهده ی تکنولوژی های به کار رفته٬ ويژگی های جديد و تور رايگان اين مرورگر نيز می توانيد به لينک های زير مراجعه نماييد.

تکنولوژی ها / ويژگی ها / تور رايگان

Intenet Explorer 7

     لازم به ذکر است که بر طبق گفته ی شرکت مايکروسافت ريز ترين نکات ايمنی در ساخت اين مرورگر رعايت شده است. اما اين اولين نسخه ی نهايی ارائه شده می باشد و قطعا در آينده ای نزديک دارای اشکالات امنيتی و کاربردی خواهد بود که در فايل های اصلاحی توسط شرکت مايکروسافت ارائه می شوند.

     همچنين يک سری نرم افزار های کاربردی (Add-Ons) رايگان و غير رايگان نظير مديريت دانلود٬ پر کردن خودکار فرم ها٬ صوتی و تصويری٬ جلوگيری از صفحات تبليغاتی٬ فيد های خبری٬ مرور آفلاين٬ امنيتی و ... نيز از طرف شرکت مايکروسافت برای IE 7 نيز در نظر گرفته شده است که از سايت زير قابل دسترسی است.

IE Add-Ons

     البته وبلاگ رسمی اينترنت اکسپلورر يک سری از نرم افزار ها به صورت پيشنهاد برای کاربران اعلام کرده است که از لينک زير قابل دسترسی است.

پيشنهادات وبلاگ IE

سايت اصلی نرم افزار / اعتبار: رايگان / حجم: ۱۴.۸ مگابايت / دانلود

منبع: MOBASOFT

/ 3 نظر / 19 بازدید
امین

سلام وبلاگ بسيار خوبی داريد موفق و پيروز باشيد امين

ليدا

ممنون از اينکه نظرتون رو در مورد وبلاگم گفتيد . خوب راستش من استفاده از عکس در وبلاگ رو بلد نيستم اگه براتون مقدوره طريقه استفاده اش رو برام تو ميل يا ياهوم بذاريد . باز هم ممنونم و براتون آرزوی موفقيت می کنم.

computerdc

سلام در مورد تبادل لينک با شما موفقم.