Microsoft Windows Defender - Beta 2

Microsoft Windows Defender روز پنجشنبه شرکت مایکروسافت نگارش آزمایشی دوم از برنامه ی محافظ ویندوز (Windows Defender Beta 2) را که نرم افزاری جهت مقابله با خطرات ناشی از کدهای مخرب و جاسوسی است منتشر نمود. این برنامه قرار است بصورت پیش فرض در سیستم عامل ویندوز ویستا افزوده شود.

     در نسخه ی جدید این برنامه، علاوه بر بروز شدن قسمت های مهم بخش هایی همانند محیط ظاهری و قابلیت دریافت و یا ارسال لیست جاسوس افزار های جدید از طریق اتصال به شبکه SpyNet تغییر کرده اند.

     مایکروسافت در پاسخ به درخواستهای کاربران استفاده کننده از نرم افزار محافظ ویندوز (Windows Defender) این امکان را بوجود آورده است که از این پس برنامه بصورت دائم در قسمت Sysytem Tray ویندوز فعال باشد. همچنین گزینه ی موسوم به SpyNet به کاربران این امکان را می دهد تا با مرکز تحقیقات مایکروسافت تماس برقرار نمایند و در صورت مشاهده برنامه ی مخرب آن را گزارش نمایند.

     یکی از مهندسان برنامه نویس مایکروسافت پیرامون این نسخه ی جدید می گوید: به لطف استفاده از قابلیت های جدید و همچنین بهینه شدن هسته ی مرکزی برنامه قدرت شناسایی و محافظت نرم افزار بسیار بهتر شده است.

     دریافت نسخه ی آزمایشی دوم از نرم افزار محافظ ویندوز به شماره سریال ۱۳۴۷ رایگان می باشد. همچنين ابتدا اصل بودن نسخه ی ويندوز شما توسط ويژگی Microsoft Genuine چک می شويد و در صورت تأييد اصل بودن ويندوز٬ اجازه ی دانلود به شما داده می شود.

Windows Defender - x86 - x64

منبع: WinBeta

 

/ 0 نظر / 27 بازدید