دسترسی آفلاین به ایمیل های یاهو!

   یاهو برنامه‌ی ایمیل جدیدی عرضه کرده که به کاربران امکان می‌دهد هنگامی که به اینترنت متصل نیستند به پیام‌های یاهو، AOL و جی‌میل خود دسترسی یابند.

به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نسخه‌ی بتای Yahoo Zimbra که توسط شرکت نرم‌افزاری Zimbra متعلق به یاهو طراحی شده، دسترسی آفلاین به یاهومیل، جی‌میل و میل AOL را فراهم کرده و با وجود آینده‌ی نامشخص یاهو، جایگزین مناسبی برای Google Apps و مایکروسافت آفیس است.

Yahoo! Zimbra

با استفاده از این برنامه می‌توان ایمیل‌ها را نوشت تا به محض اتصال به اینترنت ارسال شوند؛ این برنامه علاوه بر ارتباط با ابزارهای مانند گزینه‌ی جست‌وجویی که ایمیل کاربر را اسکن کرده و محتوای مربوط را نشان می‌دهد شامل ویژگی‌هایی مانند ایجاد سند و صفحه گسترده از طریق Zimbra Documents و ذخیره‌سازی فایل آنلاین از طریق Zimbra Briefcase است.

برنامه‌ی مذکور علاوه بر ابزارهای سازماندهی، قابلیت تبدیل ایمیل به پیام فوری را دارد و به شکل دانلود رایگان برای رایانه‌های ویندوز و مکینتاش موجود است.

وب‌میل به مردم اجازه می‌دهد از دستگاه‌های رایانه یا تلفن همراه به ایمیل‌های خود دسترسی یابند اما از نقطه نظر کاربر برنامه‌ی Zimbra Desktop مانند نرم‌افزارهای ایمیل قدیمی همچون مایکروسافت اوت لوک یا موزیلا تاندربرد است.

دانلود نرم افزار

/ 1 نظر / 71 بازدید
بهار

سلام [لبخند]... خیلی جالب نمی دونستم [لبخند][گل]