تامین تلکام اپراتور سوم تلفن همراه شد.

ارتباطات تأمین شمس نوین تأمین تله کام

معرفی شرکت: 

شرکت ارتباطات تامین شمس نوین(تامین ‌تله‌کام) در سال 1386 با سرمایه‌گذاری شرکت شمص تامین و با هدف ارائه ی خدمات و محصولات متنوع و با توجه به ظرفیت‌های بالقوه کشور و منطقه در حوزه ی فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات تأسیس گردید و تنها شرکت تخصصی در مجموعه ی شرکت‌های شستا است که در این طیف وسیع فعالیت می‌کند.

 اهم فعالیت ها: 

-          اپراتوری خدمات موبایل

-          ADSL

-          IPTV

-          e-Banking

-          راه‌حل‌های مبتنی بر IT در شرکت‌های بزرگ

-          کارت هوشمند

-          شبکه‌های LAN, WAN

-          پورتال سازمانی

-          امنیت


شرکت مادر: مدیریت صنایع نوین تامین (شمص تامین)
سال تاسیس: 1386
سرمایه ثبتی: 1200 میلیون ریال
درصد سهام هولدینگ: 95.9 درصد سهام تامین: 100
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ولی عصر (عج)، کوچه ناهید غربی، پلاک 81، طبقه اوّل
تلفن دفتر مرکزی: 22047085
وب سایت: www.tamintelecom.ir  

مدیرعامل:   ذبیح الله فیض آبادی ثانی
رئیس هیئت مدیره:   مظفر پور رنجبر
اعضاء هیئت مدیره:   ذبیح الله فیض آبادی ثانی - فرهاد زرگری - مظفر پور رنجبر

 

> منبع: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

مدیرعامل شرکت تامین تله کام از واگذاری سیمکارت های نسل سوم تلفن همراه (3G ) همزمان با دهه فجر در تهران و کلانشهرها خبر داد و گفت: هنوز بهای این سیمکارتها مشخص نیست و در حال مطالعه استراتژی بازار هستیم که نتایج آن تا سه ماه آینده اعلام می شود.

ذبیح الله فیض آبادی در مورد دریافت پروانه بهره برداری از نسل سوم تلفن همراه در کشور با بیان اینکه سیمکارت های اپراتور سوم از 22 بهمن ماه امسال وارد بازار کشور می شود گفت: این سیمکارتها از ابتدا بر مبنای تکنولوژی نسل سوم خواهند بود و مجهز به سرویسهای مختلف این فناوری هستند. وی با تاکید بر اینکه سیمکارتهای نسل سوم تلفن همراه به صورت همزمان در تهران و کلانشهرها توزیع می شود افزود: این سیمکارتها به تدریج در کل کشور در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

پیش از این گفته شده بود سیمکارتهای اپراتور سوم با کد 092 عرضه خواهد شد. انتخاب شرکت تامین تله کام در پروژه اپراتور سوم از دی ماه سال 87 و پس از اعلام کنسرسیوم تامین - اتصالات به عنوان برنده مزایده تاکنون با فراز و نشیبهای بسیاری همراه بوده است. این پروژه ابتدا قرار بود با هدف انتقال تکنولوژی و جذب سرمایه گذاری خارجی انجام شود اما با حذف اتصالات از این پروژه هم اکنون تامین تله کام قصد دارد نسل سوم تلفن همراه را بدون استفاده از توان خارجی در کشور پیاده سازی کند.

- نقش اپراتور سوم در دولت الکترونیکی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اپراتور سوم تلفن همراه می تواند در ارائه خدمات الکترونیکی در حوزه های مختلف مانند تجارت الکترونیکی و دولت الکترونیکی که نیاز به زیرساختهای ارتباطات سیار دارد نقش موثری داشته باشد. به گفته وی با راه اندازی این شبکه مردم کشورمان در سال جاری از سیمکارتهای تکنولوژی نسل سوم بهره خواهند برد.

> منبع: خبرگزاری آی تی آنالیز

/ 0 نظر / 26 بازدید