شناسايی افراد خاموش (Invisible) در ياهو مسنجر

 Buddy Check به کمک نرم افزار کم حجم Buddy Check به طور آسان می توانيد افرادی را که در ليست ياهو مسنجر شما آن هستند و خود را خاموش (Invisible) نشان می دهند را شناسايی کنيد. پس از دانلود نرم افزار از لينک زير با حجم ۳۲۶ کيلوبايت آن را نصب و اجرا نماييد. طريقه ی ثبت نرم افزار توضيح داده شده است. لطفا آن را بخوانيد٬ چون روش خاصی دارد. 

     بر روی OK کليک کنيد. صفحه ی اصلی برنامه نمايان می شود. در منوی بالا بر روی گزينه ی Accounts کليک کنيد و سپس بر روی Add/Edit. حالا بر روی Add کليک کنيد و آی دی خود و کلمه ی عبور آن را وارد و تأييد کنيد. مجددا بر روی Accounts کليک کنيد و Connect را انتخاب کنيد. پيغامی نشان می دهد که از شما می پرسد تمامی افرادی را که در ليست شما هستند وارد کند يا نه و شما با تأييد اين پيغام تمام افراد را در ليست وارد می کنيد.

Buddy Check

     به همين ترتيب می توانيد در صورتی که از چند آی دی استفاده می کنيد آن ها را هم وارد کنيد.جهت تعيين مدت زمانی که نرم افزار وضعيت افراد را چک کند٬ شما می توانيد از منوی بالا بر روی File و سپس Perfences کليک کنيد. از منوی ظاهر شده چک باکس هشتم (Check Every) را بيابيد و زمان مورد نظر را بر حسب دقيقه وارد کنيد.

     Warning اين نرم افزار توسط ويژه نامه ی کليک شماره ی ۹۵ متعلق به روزنامه ی جام جم به شماره ی ۱۷۲۸ در مورخه ی ۰۷/۰۳/۸۵ معرفی شده است و هر گونه عواقب ناشی از استفاده ی اين نرم افزار بر عهده ی اين ويژه نامه است.

     **مهم: جهت ثبت دائمی برنامه (Register) ابتدا کرک را دانلود نماييد و در فلدری که اين نرم افزار را نصب کرده ايد کرک را کپی کنيد. پيغامی نمايان می شود که فايل موجود است شما بر روی "Yes" کليک کنيد. سپس نرم افزار را اجرا نموده و بر روی "Register" کليک نماييد. سپس نام و شماره سريال زير را وارد کنيد.    

سايت اصلی / لينک مستقيم دانلود / کرک / شماره سریال

منبع: ویژه نامه ی کلیک از روزنامه ی جام جم

/ 10 نظر / 32 بازدید
نيما

بابا خيلی باهالی.من خيلی چيزای ديگه دانلود کردم ولی اين از همه بهتره.دمت گرم.به ما هم يه سری بزن که تست هوشتو ميگيرما.

shazdek0ch0l0

crakesh ke kar nakard!!

sina

خیلی باحالی سریل نامبرش خیلی حال داد... دمت گرم

shazdek0ch0l0

mersiii.... are kar kard

مجيد

سلام اقا دمت هات خيلی باحال بود ازين برنامه هايی که مربوط به مچ گيريو اينا ميشه بازم واسمون بزار ممنونت ميشيم اگه دوس داشتی يه سری به وبلاگه ماهم بزن ممنون ميشم لينکم کنی بای

محمد جواد

سلام خوبی رييس وب سايت منو که شناختی از مشهدم ۲تا ايميل زدم جواب ندادی

محمد

سلام بسیار عالیه موفق باشین خدا خیرتون بده

محمد

سلام بسیار عالیه ممنونم از شما خدا خیرتون بده