ارسال و دريافت ايميل به صورت آف لاين

     همان طور که می دانید با استفاده از نرم افزار Outlook Express که به صورت خودکار همراه با نصب سیستم عامل ویندوز اکس پی ایجاد می شود و نرم افزار Outlook که در بسته ی نرم افزار آفیس شرکت مایکروسافت قرار دارد شما می توانید ای میل های خود را به صورت آف لاین ارسال و دریافت نمایید.

     جهت استفاده از این سرویس رایگان که توسط سرویس دهنده های ایمیل ارائه می شود به نکات ذیل توجه نمایید:

     Gmail - ابتدا باید این سرویس را که POP3 نام دارد در سرویس پست الکترونیک خود فعال نمایید، (مشاهده ی راهنمایی). جهت راه اندازی POP3 در Outlook 2003 به این صفحه مراجعه نمایید، (راهنمای تنظیمات). در صورتی که از سایر نرم افزار ها استفاده می نمایید به این صفحه مراجعه کنید. (راهنمای تنظیمات سایر نرم افزار ها).

     Hotmail - این سرویس هم که به تازگی حجم ایمیل خود را به 1 گیگابایت افزایش داده است نیز باید فعال کنید. پس از فعال نمودن به این صفحه مراجعه نمایید. (دانلود نرم افزار و راهنمای تنظیمات).

     Yahoo - اما شرکت یاهو این سرویس را از حالت رایگان خارج نمود اما شما می توانید با استفاده از نرم افزار Yahoo! Pops از این سرویس به صورت رایگان استفاده نمایید. ابتدا نرم افزار فوق را دانلود نمایید،(دانلود). سپس صفحه ی تنظیمات مخصوص Outlook را مشاهده نمایید، (راهنمای تنظیمات). اگر هم از سایر نرم افزار ها استفاده می کنید به این صفحه مراجعه کنید، (راهنمای تنظیمات سایر نرم افزار ها).

--------------------

اطلاعات بیشتر >> POP3 - SMTP - IMAP

منبع: MOBASOFT

/ 1 نظر / 5 بازدید
دانا

بعضی از عکس های تو نمیاد يه نگاه بنداز