Google & Yahoo

Google

     Trends - در این سرویس شما می توانید آمار تعداد جست و جوی کلمات مورد نظر خود را در سر تا سر دنیا بدست آورید. به این صورت که پس وارد شدن به این سایت کلمه ی مورد نظر خود را جست و جو می کنید، مثلا: Flower و پس از تأیید آمار نموداری این کلمه را مشاهده می کنید که در کدام شهر ها یا کشور ها یا مذهب ها این کلمه بیشتر جست و جو شده و در کدام کمتر.

     SketchUp - این یک نرم افزار طراحی ۳ بعدی رایگان می باشد که توسط گوگل عرضه شده است. این نرم افزار بوسیله ی خریدن شرکت Last@ تهیه شده است و به صورت رایگان در اختیار کاربران خانگی می باشد. از امکانات آن می توان طراحی ۳ بعدی خانه، لوازم منزل، لوازم کار، لوازم چوبی و ... اشاره نمود. از نیازمندی های این نرم افزار Internet Explorer 6 - Windows Media Player - Quick Time می باشد که حتما باید این نرم افزار ها بر روی سیستم عامل شما نصب شده باشند.

Yahoo!

     Farechase - این یک سرویس خدمات مسافرتی می باشد که مسافرین می توانند ارزان ترین پرواز را به مصقد مورد نظر خود از طریق آن جست و جو کنند. شما با وارد کردن مبدأ، مقصد و روز پرواز می توانید به دنبال ارزان ترین مسیر بگردید. این سرویس نام تمام فرودگاه های دنیا (از جمله ایران !!) را در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کرده است و تنها کافی است نام شهر و یا ۴ حرف ابتدای نام فرودگاه را در Locator Airport تایپ کنید تا لیست فرودگاه هایی که با آن حرف شروع می شوند را یافته و از میان آن ها انتخاب کنید. همچنین پس از پایان جست و جوی خود می توانید هتل ارزان قیمتی را نیز رزرو نمایید.

     Yahoo! Messenger 7.5 - نسخه ی نهایی نرم افزار یاهو مسنجر که نسخه ی ۷.۵ می باشد عرضه شد. این نرم افزار که محبوب کاربران چت۱ می باشد مشکلات امنیتی را حل کرده است و به گفته ی سایت بسیاری از پورت هایی که برای بوت کردن مورد استفاده قرار می گرفته شناسایی و بسته شده اند. همچنین امکان مکالمه ی تلفنی نيز فراهم شده است که با پرداخت ۴۹/۲$ در ماه بوسيله ی شماره ی اختصاصی ياهو می توانيد از هر نقطه ی دنيا به مکالمه ی تلفنی بپردازيد.

_______________

1) در آخرین رده بندی نرم افزار های چت در جهان، AOL اول، MSN دوم، ICQ سوم ... و Y! Messenger در رده ی آخر قرار دارد. !! لازم به ذکر که است که موارد مورد امتحان امنیت، رابط کاربری مناسب، امکانات، سرعت و رضایت کاربران بوده است.

منبع: MOBASOFT

/ 1 نظر / 18 بازدید
http://Stallion.blogfa.com

مطالبت را خواندم جالب است خوبه همین طوری پیش برو موفق باشيد