تأمین اتصالات برنده مزایده اپراتور سوم تلفن همراه ایران

 

etisalat اتصالات

* پیرو جلسه بازگشایی پاکات ج (پیشنهادات مالی) شرکت کنندگان در مزایده اپراتور سوم تلفن همراه، بدین وسیله اعلام می گردد که با توجه به ارزیابی انجام شده در کمیسیون مزایده، بهترین پیشنهاد متعلق به کنسرسیوم تامین اتصالات بوده و این کنسرسیوم، به عنوان برنده مزایده تعیین شده است و بر اساس شرایط مزایده در تاریخ 23/10/87 برنده مزایده ابلاغ گردید.

منبع: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

* اپراتور سوم بیش از 16 هزار میلیارد ریال در طی 15 سال به دولت پرداخت خواهد کرد.

کنسرسیوم تامین اتصالات در پیشنهاد مالی خود درصد حق‌السهم دولت از درآمد را 6/23% اعلام نموده است که با توجه به پیش‌بینی درآمدی توسط این کنسرسیوم، در طوت 15 سال فعالیت در مجموع مبلغ 163705 میلیارد ریال به دولت پرداخت خواهد نمود.

شایان ذکر است جهت تعیین برنده، ارزش روز این مبلغ (NPV) به اضافه معادل ریالی حق‌الامتیاز اولیه صدور پروانه ( 300میلیون یورو) ملاک بوده است که این رقم در خصوص کنسرسیوم تامین اتصالات معادل 53125 میلیارد ریال می‌باشد.

* حق لیسانس پروانه اپراتور سوم، به مدت 15 سال است و با مجوز سازمان تنظیم مقررات در دو دوره پنج ساله نیز قابل تمدید خواهد بود.

* تعداد مشترکین مجاز این اپراتور ۱۷ میلیون مشترک می باشد.

* اپراتور سوم تلفن همراه مجاز به فعالیت در شبکه های نسل سوم، 5/3 و چهارم (UMTS ، EDGE، HSDPA ) است و می تواند در فضاهای فرکانسی 900،1800 و 2100 مگاهرتز سرویس دهد.

وب سایت اپراتور اتصالات امارات

گروه اختصاصی اپراتور سوم

/ 1 نظر / 28 بازدید
هستی

کاش بودیم آن زمان کاری کنیم از تو و طفلان تو یاری کنیم کاش ما هم کربلایی می شدیم در رکاب تو فدایی می شدیم السلام علیک یا ابا عبدالله ...