از مايکروسافت

Microsoft Logo

نسخه ی بتای IE 7 را آزمايش کنيد

     شرکت مايکروسافت از کاربران سيستم عامل ويندوز در تمامی نقاط جهان درخواست کرده است تا جديدترين نسخه ی بتای مرورگر اينترنتی اين شرکت موسوم به IE 7 را آزمايش نمايند. نسخه ی جديد که از دوشنبه شب در دسترس است در کشور های ژاپن، آلمان و آمريکای شمالی به صورت تلفنی و رايگان از سوی شرکت مايکروسافت پشتيبانی می شود. همچنين مايکروسافت درصدد است نسخه ی ويژه ای از اين مرورگر را برای استفاده در ويندوز ويستا آماده سازد.

بيشتر ...

SQL Server به روز شد

     مسئولین شرکت مایکروسافت برای تسهیل در به کارگیری خدمات مختلف به کار برده شده در SQL Server ابزار مديريتی Mirroring را به آن افزوده‌اند. پک به روز شده از طريق لينک زير قابل دسترسی می باشد.

Download 

بيل گيتس در ويتنام

     طبق اخبار ارسالی از سوی منابع خبری محلی، بیش از ۷ هزار دانشجوی مشتاق برای دیدن بیل گیتس ساعت ‌ها منتظر ماندند تا مراسم بازدید وی از دانشگاه هانوی بسیار باشکوه برگزار شود.

     ثروتمند ترین مرد جهان طی سخنرانی که در این مکان داشت گفت: شما جوانان نمایانگر آینده هستید. آینده ی اختراعات و فناوری ‌های نوین که آینده ی کشورتان را تغییر می دهد در دست شماست.
گیتس پیش از رفتن به دانشگاه هانوی با فان وان کای نخست‌وزیر ویتنام و تران داک لانگ رئیس جمهور این کشور دیدارهایی را انجام داد.

بیل گیتس پس از سخنرانی در دانشگاه فناوری هانوی و صحبت در مورد آینده ویتنام مورد تشویق اساتید دانشگاه و دانشجویان قرار گرفت.

منبع: هموطن سلام - ايتنا

/ 1 نظر / 21 بازدید
adonis

سلام. مثل هميشه وبلاگتون پر بار هستش . و اين اطلاعاتی که ذر وبلاگتون هستش خيلی عاليه. امیدوارم همچنان موفق باشيذ .