بازی کامپيوتری انرژی هسته ای !!

     بهمن، فرمانده نيروهای ويژه، مأموريت نجات يكی از متخصصان هسته‌ ای ايران را بر عهده دارد و در ۸ مرحله تلاش می ‌كند تا مأموريت خود را به نحو احسنت به پايان برساند. اما در پايان، مأموريتی بزرگتر در انتظار اوست.

     به گزارش خبرگزاری فارس، اين پيرنگ اولين بازی رايانه ‌ای انرژی هسته‌ ای است كه مسئولان اتحاديه ی انجمن اسلامی دانش ‌آموزان ساخت آن را آغاز كردند و قول داده‌ اند كه امسال در بين نوجوانان عرضه شود.

Photo

     بازی رايانه ‌ای انرژی هسته ‌ای يک داستان جذاب است كه در ۸ مرحله طراحی شده است. در اين بازی با سعيد كوشا آشنا می شويد كه يكی از متخصصان انرژی هسته ‌ای ايران است و به همراه همسر خود عازم سفر كربلا می ‌شود. آن ها در بين راه گرفتار نيرو های اشغال گر شده و آمريكايی ‌ها كه به هويت دكتر كوشا پی ‌برده‌اند، آن ها را به نقطه‌ ای نامعلوم منتقل می ‌كنند. اما در ايران بهمن، فرمانده ی نيرو های ويژه و هم رزم پدر دكتر كوشا، كه در جنگ شهيد شده است، مأمور نجات آن ها می ‌شود. 

     بهمن، مردی ۴۰ ساله و با اراده است كه برای نجات دكتر كوشا متخصص جوان ۳۰ ساله و همسرش در هر مرحله مبارزه می ‌كند و با خطرات بسياری مواجه می شود. فضای اين داستان به چند كشور نيز برده می ‌شود كه به جذابيت اين بازی می ‌افزايد. اين بازی ويژگی خاصی نيز دارد و آن واقعه ‌ای است كه در پايان بازی به وقوع می ‌پيوندند. در حقيقت در كنار روند تعقيب و گريز اين بازی و هدف نجات دكتر كوشا و همسرش، در پايان مرحله هشتم مأموريتی بزرگ در انتظار بهمن خواهد بود كه اشتياق به گذراندن هر مرحله را بيش ‌از پيش افزايش می دهد.

 Photo

     اتحاديه ی انجمن اسلامی دانش ‌آموزان در نظر دارد كه اين بازی با قيمت مناسب در اختيار دانش ‌آموزان قرار گيرد تا همه ی مخاطبان بتوانند از آن استفاده كنند. اسم شخصيت ‌های اين داستان به طور كامل نهايی نشده است و سازندگان در نظر دارند كه اسامی به روند داستان هويت ببخشد و متناسب با شخصيت ها انتخاب شود. در حال حاضر اين بازی در مرحله ی صدا گذاری قرار دارد و تا تيرماه مراحل ساخت بازی كامل می ‌شود.

منبع: فارس

/ 0 نظر / 35 بازدید