معرفی سايت (۸)

     File Extention - شايد تا به حال برای شما هم پيش آمده باشد که فايلی داشته باشيد و ندانيد که با چه نرم افزاری بايد آن را اجرا کنيد. اين سايت به شما کمک می کند تا با وارد کردن پسوند فايل نرم افزار اجرا کننده ی آن را بدست آوريد. به عنوان مثال هنگامی که پسوند ppt. را در اين سايت جست و جو کنيد به شما می گويد که اين فايل بوسيله ی نرم افزار Microsoft PowerPoint اجرا می شود.

     DLL Files - اگر در پرونده ی اصلی بیشتر نرم افزارها و بازی ها و خصوصا خود ویندوز دقت کرده باشد فایل هایی با ایکون چرخ دنده و پسوند DLL وجود دارند. به این فایل ها فایل های کتابخانه ای می گویند که اطلاعات مورد نیاز آن نرم افزار یا بازی در آن فایل موجود است. اگر تنها يکی از اين فايل های دی ال ال از پرونده ی نرم افزار حذف شوند ديگر آن نرم افزار اجرا نخواهد شد. اما شما با جست و جوی نام نرم افزار می توانيد آن فايل را از اين سايت بدست آوريد. DLL سرواژه ی عبارت Dynamic Link Library است.

     Dr. Hesabi - اطالاعات کاملی درباره ی شخصیت بزرگ و جاویدان شادروان دکتر محمود حسابی در اختیار شما قرار می دهد. زندگی نامه، مقالات، اختراعات، مباحث و گفته ها نیز از دیگر بخش های این سایت می باشد.

     سینما و تئاتر - در این سایت می توانید اخبار، نقد و مقالات متعددی درباره ی نمایش های روی صحنه و فیلم های در حال اکران ایران و جهان را مطالعه نمایید.

     شبکه ی علمی کشور - دانشجویان، محققان و علاقه مندان به دانش می توانند برای دسترسی به مقالات، مجله ها و دیگر منابع علمی به این سایت مراجعه کنند و از تازه های علم نوین و تکنولوژی بهره مند شوند.

     آلبوم - سایتی است بسیار فعال، حرفه ای، متنوع و گسترده در زمینه ی هنر عکاسی برای ایرانیان. عکس های گوناگون با کیفیت های مختلف، آرشیو بندی، جدید ترین عکس های ارسال شده از بخش های این سایت می باشد. شما نیز می توانید با ثبت نام در این سایت و ثبت مشخصات دوربین خود نیز اقدام به ارسال عکس و نمایش آن برای عموم باشید.

     Iran Dubbing - سایتی است که متعلق به انجمن گويندگان و سرپرستان گفتار فيلم می باشد. اخبار جديد اين عرصه٬ خاطرات دوبله کنندگان و گويندگان٬ بانک اطلاعاتی دوبله ها و آثار و فيلم هايی که دوبله شده اند همراه با مشخصات آن ها٬ معرفی دوبلر های کهن تا امروز از ويژگی های مختلف اين سايت می باشد.

     وزارت خانه های ایران - از این طریق شما می توانید به سایت اختصاصی تمامی وزارت خانه های کشور ایران دسترسی یابید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

     Napster - با مراجعه به این سایت می توانید به جدید ترین و تاپ ترین موسیقی های آنلاین دسترسی یابید. این سایت که مدتی بود فعالیت خود را متوقف کرده بود با ظاهر و امکاناتی جدید کار خود را شروع کرده است. از جمله ویژگی های جدید امکان گوش دادن موسیقی برای تمامی افراد از گوشه کنار دنیا است و منحصر به کشور آمریکا و کانادا نمی باشد.

 

/ 0 نظر / 39 بازدید